Hazır döner şartları

Farklı Lezzetler Tatmaya ne dersiniz ?

Hazır Döner

1. Taraflar

a) www.hazirtavukdoner.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Reşitpaşa cad no 28/B Avcılar İstanbul adresinde mukim İlhami Kurt (Bundan böyle Firma olarak anılacaktır).

b) www.hazirtavukdoner.com internet sitesinden ödeme yapan internet kullanıcısı (“Müşteri”)

2. Konu

İşbu Sözleşme’nin konusu İlhami Kurt’un sahip olduğu internet sitesi www.hazirtavukdoner.com ‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. Hizmet

Hazır Döner üretimi müşterinin belirttiği kg ve özelliklerde yapılan sarılmış döner şeklidir. Bu üretimler enaz 3 iş günü öncesinden müşterinin telefon mail vb. metodlar ile firmaya ulaşması ile gerçekleşir. Tavuk etinden yapılan hazır dönerde maximum 70 cm profil kullanılmaktadır. Yani yapılan döner daha uzun olmayacaktır.

İstenilen kg lara göre profil kullanılmaktadır. Az kg siparişi verilerek çok uzun döner istenemez. Döner ler donuk olarak noktaya teslim edilir. Teslim anında ödemesi nakit veya kredi kartı ile alınır. İçeri dışarı veya veresiye çalışma şekli yoktur. Müşteri İstanbul dışında ise sipariş anında ödeme yapmak zorunluluğundadır.

İstanbul dışından verilen hazır döner siparişlerinde o bölgeye yapılacak olan sevkiyat günleri öğrenilmeli ve buna göre sipariş geçilmelidir. Tavuk tedariği, soslanması, sarılması ve dondurulması gibi zamanlar gözardı edilmemelidir.

4. İhtilaflerin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

5. Ödeme Ve teslimat

İstanbul dışından verilen siparişlerin ödemeleri sipariş anında havale veya bu internet sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılmalıdır. Ödemesi gelmemiş siparişler imal edilmeyecek ve sipariş alınmamış sayılacaktır.