1 DÖNER KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Farklı Lezzetler Tatmaya ne dersiniz ?

İptal İade hakkında

1. Taraflar

a) www.hazirtavukdoner.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Reşitpaşa cad no 28/B Avcılar İstanbul adresinde mukim İlhami Kurt (Bundan böyle Firma olarak anılacaktır).

b) www.hazirtavukdoner.com internet sitesinden ödeme yapan internet kullanıcısı (“Müşteri”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu İlhami Kurt’un sahip olduğu internet sitesi www.hazirtavukdoner.com ‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. İptal İade süreci

Gıda üretimleri müşterinin siparişi ile yapıldığından dolayı iade mümkün olan bir durum değildir. Müşterinin verdiği Kg ya göre döner sarılmakta ve istediği oranda but göğüs eti kullanılmaktadır. Özel durumlarda müşterinin vermiş olduğu sos malzemesi ile kişiye özel döner üretilmektedir. Bundan sebep ile siparişi alınmış ürünler iade olmaksızın noktaya teslim edilecektir. Noktaya teslim edilen ürünler müşterinin satışlarının beklediği kadar olmaması vb. durumlarda iade sürecine tabi tutulmaz. Müşteri vermiş olduğu siparişteki ürünü almak mecburiyetindedir. Alınan mallar iade edilemeyecektir.

Tek bir iade gerçekleşebilecektir. Bu iade yani iptal şu şekilde yapılabilecektir. Müşteri ödemesini yapıp 30 dk içerisinde siparişinden vazgeçer ve ücret iadesi ister ise henüz ürünü imal edilmediğinden dolayı yaptığı ödeme var ise kesintiler yapılarak (komisyon vs.)iade edilecektir. 4. İhtilaflerin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

5. Ödeme Ve teslimat

İstanbul dışından verilen siparişlerin ödemeleri sipariş anında havale veya bu internet sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılmalıdır. Ödemesi gelmemiş siparişler imal edilmeyecek ve sipariş alınmamış sayılacaktır.