FRANCHISE

Farklı Lezzetler Tatmaya ne dersiniz ?

1 KOKOREÇ Bayilik Franchise Şartları

 • 1 KOKOREÇ , kokoreç dükkanı lokantası açmak istiyorum diyenler için, bayilik vermeye devam ediyor. Sizde kokoreç bayiliği almak istiyorsanız, 1 KOKOREÇ ’ in cazip avantajları ve franchise fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
 • 1 KOKOREÇ ’in Tüketime sunulan kokoreç, ISO 22000 sertifikasına sahip tam entegre et tesislerinde, uzman veteriner ve gıda mühendisleri gözetiminde hazırlanıyor. mangal ocaklarında pişirilerek,sunuluyor.
 • 1 KOKOREÇ Bayilik Nasıl Alınır.

 • 1 KOKOREÇ , Türkiye’de ve dünyada kokoreç in markası olmak ve Türk mutfağını temsil eden kokoreç e hak ettiği değeri vermek amacıyla yola çıktı.
 • Pek çok kişinin sevdiği kokoreci tereddüt etmeden yiyebileceği keyifli mekanlar yarattı. Dünyanın en güçlü fast food markalarıyla yarışan ve Türkiye’nin her yerinde yüksek kalitede hizmet veren 1KOKOREÇ , şık konsepti, eşsiz kokoreci ve uygun fiyat politikasıyla, restoran müşterisinin büyük bir bölümünü kısa zamanda 1KOKOREÇ ’e abone yaptı.
 • Kokorecin anavatanında, Kokoreç yemeye tereddüt eden lezzetseverlerin kaygısı, hijyenden malzeme seçimine kadar uluslar arası standartlarda hizmet veren 1KOKOREÇ ile son buldu.
 • “Kokoreci kim sevmez” düşüncesiyle, Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini yaymaya başladı.
 • 1 KOKOREÇ , bütün restoranlarında yüksek standartlardaki hizmeti, profesyonel personeli ile misafirlerini karşılıyor ve son derece şık bir ortamda ağırlıyor. Verilen siparişleri, güvenli gıda hizmeti verme ve servis yapma konusunda deneyimli, güler yüzlü personelleri ile 3-5 dakika içinde misafirlerine ulaştırıyor.

  1 KOKOREÇ Hijyeni

 • 1KOKOREÇ’in misafirlerine sunduğu tüm ürünler, yasaların belirttiği hijyen kurallarına uygun üretim yapan tedarikçilerden temin ediliyor. Bu tedarikçiler belirli dönemlerde uzman denetçiler tarafından “İyi Üretim Uygulamaları” kapsamında denetleniyor.
 • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olan 1 KOKOREÇ , restoranlarında son derece güvenli gıda hizmeti veriyor. Tüm süreçlerinde ürün, işletme ve personel hijyenini sürekli kontrol altında tutup denetliyor.
 • İlke olarak % 100 hijyeni sağlamak için; ürünün ilk kaynağından müşteriye ulaşıncaya kadarki tüm aşamaları kontrol ediyor ve gereken önlemleri alıyor.

  Sizde Seçkin 1 KOKOREÇ franchise Şubesi olabilirsiniz.

 • 1KOKOREÇ firması 3 yıl süre için lisans ( franchise) vermektedir. 1 KOKOREÇ bayilik franchise Restorant bedeli ortalama 70.000-90.000 TL arasındadır.Restoran için yer seçimi sizin önerdiğiniz yerler saha ekibi tarafından locasyon değerlendirmesi yapılarak ortaklaşa karar veriliyor. 20-40 metrekare cadde, köşe dükkan veya avm ler tercih edilmektedir. Restorantın dizaynı firmamız tarafından A dan Z ye tüm materyaller alınarak yapılmaktadır.Restoranın yer seçimi franchise adayının önerileri doğrultusunda 1 KOKOREÇ tarafından yapılmaktadır. Franchise alan firmalar için 1 KOKOREÇ firması tarafından özel bir eğitim verilmektedir.

  Neden 1 KOKOREÇ ?

 • Güçlü menü
 • Menüsünde Türk mutfağının en güzel yemeği bulunuyor. Hem de 1 KOKOREÇ kalite standardı, makul fiyatı ve hızlı servisiyle.
 • Müşteri odaklı hizmet.
 • “1KOKOREÇ ’de her müşteri bir yıldızdır” felsefesiyle hareket eden tüm 1 KOKOREÇ çalışanlarının odağında, mutlak müşteri memnuniyeti .
 • Eğer franchise almak istiyorsanız. info@1kokorec.com adresinden firmayla iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size en kısa sürede cevap verilecektir.
 • 1KOKOREÇ Bayilik Franchise almak için iletişim bilgileri

  Merkez Ofis

  Bulgurlu Cad. No:124

  ÜSKÜDAR / İSTANBUL

  Tel : 0533 501 70 69

  FRANCHISE KOKOREÇ SALONU BAŞVURU ADIMLARI

  Tutulması planlanan dükkanın resimleri whatsapp veya email ile bize gönderilir.

  Keşif yapılır

  Yer uygunluğuna alanında uzman ekibimiz tarafından karar verilir

  Franchise sözleşmesi imzalanarak ödeme planı oluşturulur.

  Metrekare maliyeti hesaplanarak konsept uygulanır

  Tabela astığımız noktalar mutlaka iş yapacak ve işletmeciyi güldürecek locasyonlardır. Sınırlı sayıda bayilik verilecektir.

  Kokoreç ve Midye dolmanız tarafımızdan günlük olarak karşılanır

  Çeşitli mecralarda reklam tanıtımlarınız yapılır

  Web sitemizde ve sosyal mecralarımızda Kokoreç salonunun tanıtımı yapılır.

  Tüm teçhizatlarınız tarafımızdan alınır. (Masa sandalyeden kokoreç tezgahına, Bıçaklardan Dekorasyonuna, derin dondurucudan Tabela ya kadar tedarik edilir.

  Haftalık sarf malzemeleriniz logo basılı olarak size yollanır. (Islak Mendil, Poşet vb.)

  Bölge koruması yapılarak 2 km yakınınızda Franchise açılışına izin verilmez. Not: Bazı bölgelerdeki nüfus yoğunluğuna göre bu mesafe uzayabilmektedir.

  1 kokorec franchise Çok iddialıyız bu lezzetlere şapka çıkartılır. Sınırlı sayıda franchise verilecektir. Tavuk Döner salonlarımızdaki tecrübemizi Kokoreç salonlarında da sizlere sunuyoruz.

  İsterseniz çiğ veya pişmiş kokoreç satın alabilirsiniz. Dağıtım şeklimizde İstanbul Esenyurt Beylikdüzü Büyükçekmece enaz 1 adet, Avrupa yakası diğer bölgeler enaz 2 adet, Anadolu yakası enaz 5 adet ve istanbul dışı 15-20 adet olmak üzere kokoreç gönderimimiz mevcuttur.

  FRANCHİSE KOKOREÇ SALONU

  Kokoreç salonunu a dan z ye biz yapar ve anahtar teslim ederiz.

  Yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında uzman kadromuz ile sizlere sorunsuz kokoreç salonu açıp teslim ederiz.

  Kokoreç salonu içerisinde yapılabilecek her türlü değişiklikte mutlaka bizimle irtibatta olup bilgi vermeniz ve onay almanız gerekmektedir.

  Tüm ürettiğimiz veya tedarik ettiğimiz ürünler bizim tarafımızdan büfenize satışa sunulmak üzere teslim edilir.

  Bayimiz olmadan toptan veya perakende olarak bizden kokoreç, döner, köfte temin edebilirsiniz.

  Ürünlerimiz yüksek kalite ve lezzete sahiptir.

  Kokusu yüzlerce metre alana yayılır ve salonunuza davet eder.

  İlk hedefimiz işletmecinin kazançlı duruma gelebilmesi için üzerimize düşen görevleri harfien yerine getirmektir.

 • 1 kokorec franchise

  Açılışa kadar tüm süreçler tarafımızdan yürütülür.

  Teknik ve lojistik olarak ekibimiz tüm tecrübesi ile yanınızda olacaktır.

  Tedarik edilen ürünlerde mekana göre sayı ve malzemede değişiklik yapılabilmektedir.

  Biz nezih, Şık ve kaliteli mekanlar yapıyoruz, müşteriniz hem rahat bir ortamda yemeğini yiyecek hem de basit kırmızı beyaz fayanslı dükkanlardaki gibi uygun fiyat ödeyecektir.

  Franchise KOKOREÇ salonu için bizim yaptıklarımız

  Kokoreç Tezgahı

  Tabela ve Ledler

  Alikobant ve giydirme

  Bıçaklar, Zırh, Biley, Spatula, şiş vs.

  Masa Sandalye takımları

  Tavan ışıklandırması

  Zemin

  Duvar giydirme boya işlemleri

  Derin Dondurucu

  Midye Tezgahı

  Restoran Otomasyon yemek sepeti entegrasyonu

  Karbon filitleri özel havalandırma düzenekleri

  Çöp kovası, sarf malzemeleri

  Servis için tabak, baharatlık vs.

  Sabit telefon

  Kasa tezgahı

  Usta önlüğü baskılı, garson tşört baskılı

  Baskılı Poşet

  Franchise KOKOREÇ salonumuz için sizin yapmanız gerekenler.

  YAZAR KASA + POS CİHAZI (Şirket adınızla başvurmalısınız)

  ŞİRKET KURULUŞU (Şahıs, Ltd veya A.Ş.)

 • Tercih sizindir İster 1 KOKOREÇ franchise şubesi olabilirsiniz isterseniz de kendi markanız adı altında bizden toptan kokoreç alabilirsiniz.
 • Gala kokorec franchise